kms

километров позади!

км позади!

(063) 223-28-07
(067) 889-22-59
(063) 223-28-07
(067) 889-22-59
(063) 223-28-07
(067) 889-22-59

Наши преимущества

Гибкая тарифная политика Гибкая тарифная политика

Самая низкая стоимость доставки по Одессе — от 19 грн. Единая цена доставки автокурьерами.

Высокая скорость исполнения Высокая скорость исполнения

Наши курьеры не стоят в пробках. Время выполнения заказа от 30 минут по центру города.

Инкассация денежных средств Инкассация денежных средств

Возьмем оплату за товар у Вашего клиента и перечислим или привезем ее Вам.

Услуга «Склад/пункт выдачи» Услуга «Склад/пункт выдачи»

У Вас нет собственного склада или хотите организовать пункт выдачи для своих клиентов? Предоставьте это нам!

Работаем даже зимой Работаем даже зимой

Наша курьерская служба осуществляет доставку даже при сложных погодных условиях — снег, дождь и т.п.

Надежность Надежность

Мы гарантируем конфиденциальность и сохранность груза.

Наши операторы работают для Вас Наши операторы работают для Вас

Наши операторы сами скоординируют время и место доставки с Вашими получателями.

Бесперебойность работы Бесперебойность работы

Наша служба работает для Вас 7 дней в неделю: в будние дни с 09:00 до 19:00 и в выходные - с 10:00 до 16:00

Оферта для фізичних та юридичних особ

1. Загальні положения

1.1. КС «Велопошта» (далі - «Компанія») цієї офертою пропонує укласти Договір про надання послуг (далі - «Договір») Замовникам.

1.2. Акцептувавши справжню оферту, шляхом вчинення дій, перелічених у п.1.3 даної оферти, Ви (далі - «Замовник») укладаєте Договір, у порядку та обсязі, визначених цією офертою, опублікованій на сайті Компанії за адресою: www.velopochta.od.ua .

1.3. Акцепт справжньої оферти відбувається за допомогою послідовного здійснення Замовником наступних дій:

1) Формування Заявки шляхом: заповнення та відправки реєстраційної форми в Компанію через інтерфейс на сайті www.velopochta.od.ua., або електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або подзвонивши по телефону 048-799-62-79, 096-463-90-83, 066-842-48-76, 063-602-62-33.

2) внесення грошових коштів у вигляді авансового платежу з використанням методів, запропонованих на сайті www.velopochta.od.ua.

Акцепт умов цієї оферти є також акцептом Замовником всіх додаткових угод, положень, Тарифів та Правил, опублікованих на сайті www.velopochta.od.ua і визначають порядок взаємодії Сторін. Дані документи є невід'ємною частиною істотних умов цього Договору.

1.4. При спільному згадуванні за текстом оферти Компанія та Замовник також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона». Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право-і дієздатністю, а рівно всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання Договору відповідно до його умов.

2. Терміни та визначення

2.1. «Оферта» - містить всі істотні умови Договору пропозицію, з якого вбачається воля Компанії укласти Договір на зазначених у пропозиції умовах з Замовниками.

2.2. «Істотні умови Договору» - всі умови, які викладені у справжній оферті.

2.3. «Замовник» - фізична або юридична особа, яка бажає отримати послугу, пропоновану Компанією, вступає в договірні відносини з Компанією, яке може виступати в ролі Замовника послуг з доставки, а також бути Відправником або Одержувачем.

2.4. «Відправник» (Замовник або третя особа):

 • Фізична особа - особа, прізвище, ім'я та по батькові якого внесені в графу «Відправник» накладної, або його законний представник / представник за довіреністю;
 • Юридична особа - організація, реквізити якої внесені в графу «Відправник» у накладній, в особі її законного представника чи представника за дорученням.

2.5. «Одержувач» ( Замовник або третя особа) :

 • Фізична особа - особа , прізвище та ім'я якого внесено в графу «Одержувач» у накладній , або його законний представник / представник за довіреністю ;
 • Юридична особа - організація , реквізити якої внесені в графу «Одержувач» у накладній , в особі її законного представника / представника за дорученням.

2.6. «Кур'єр» - співробітник Компанії , безпосередньо здійснює прийом і оформлення Відправлення у Замовника / Відправника , доставку Відправлення Одержувачу і відповідальний за заповнення супровідних документів.

2.7. «Заявка » - усне або письмове звернення Замовника до Компанії з метою оформлення замовлення на послугу з доставки Відправлення .

2.8. « Відправлення » - документи , кореспонденція , товари та інші предмети , що приймаються Компанією до доставки , зазначені в накладній , упаковані Замовником належним чином і призначені до доставки .

2.9. « Накладна » - супровідний документ , що підписується Відправником , Одержувачем і кур'єром , який підтверджує факт укладення Договору , прийняття Відправлення до перевезення , а в момент підписання Одержувачем факт надання послуги належним чином.

2.10. «Тарифи » - система ставок плати за послуги з доставки , діюча на момент надання послуг і опублікована Компанією на сайті www.velopochta.od.ua.

2.11. «Правила» - правила надання послуг з доставки , що діють на момент надання послуг та опубліковані Компанією на сайті www.velopochta.od.ua.

2.12. « Упаковка » - засіб чи комплекс засобів , що виконують функції по захисту вмісту Відправлення від дії навколишнього середовища , пошкоджень і втрат .

2.13. «Доставка» - переміщення Відправлення від відправника до одержувача за адресами, вказаними Замовником у накладній по маршруту і способом визначеним Компанією .

2.14. « Рахунок Компанії » - залежно від обраного Замовником способу оплати , або розрахунковий рахунок Компанії , або спеціальний рахунок, відкритий платіжною системою для отримання Компанією перекладу електронних грошових коштів

3. Предмет Договору

3.1. Компанія зобов'язується за заявкою Замовника (далі - «Заявка») надавати послуги з доставки відправлень (далі - «Відправлення») від відправника до одержувача по м. Одеса, а Замовник зобов'язується оплатити такі послуги відповідно до Тарифів Компанії (далі - «Тарифи» ), і Правилами доставки (далі - «Правила») вказаними на сайті Компанії.

3.2. Компанія доводить до відома Замовників умови Правил і Тарифів шляхом розміщення їх на сторінках свого сайту в мережі Інтернет за адресою: www.velopochta.od.ua.

4. Порядок надання послуг

4.1. Послуги надаються Компанією в Заявці , сформованої Замовником на сайті www.velopochta.od.ua. , електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або подзвонивши по телефона 048-799-62-79, 096-463-90-83, 066-842-48-76, 063-602-62-33 після отримання від Замовника оплати . Заявка повинна містити такі відомості:

 • Найменування , повна адреса* , телефон та ПІБ контактної особи відправника;
 • Найменування , повна адреса , телефон та ПІБ контактної особи одержувача ;
 • Вид Відправлення (лист , бандероль, багаж і т.д.);
 • Вага Відправлення ;
 • Режим доставки ;
 • Цінність Відправлення ( за бажанням Замовника ) .

* повна адреса включає в себе : найменування вулиці / проспекту / проїзду і т.д. , номер будинку / будівлі / корпусу , номер офісу / квартири , номер під'їзду , поверх.

Компанією у разі потреби може бути запрошена додаткова інформація.

4.2. Заявка повинна бути підтверджена Компанією тим же способом , яким вона була отримана від Замовника. Заявка вважається підтвердженою при остаточному узгодженні Сторонами всіх її умов. Непідтверджена Заявка не є обов'язковою для Компанії.

4.3. Після обробки та підтвердження Компанією Заявки Замовник проводить оплату послуг. Компанія повідомляє Замовника про отримання оплати за допомогою відправлення Замовнику SMS повідомлення на номер , вказаний в Заявці , або листом на електронну адресу.

4.4. Кожне Відправлення приймається Компанією до доставки після оформлення накладної .

4.5. Відправлення до доставки приймаються без огляду вкладення Компанією , упаковані Замовником і повністю готові до перевезення. Компанія не проводить звірку Відправлення по відповідності найменувань , кількості та якості вмісту. Компанія не перевіряє Відправлення на наявність явних або прихованих дефектів і не несе відповідальності за виявлені в процесі транспортування та / або прийому / видачі Відправлень невідповідності при цілісності зовнішньої упаковки.

4.6. Факт надання послуги Компанією підтверджується підписаної від імені кур'єра , Відправника і Одержувача накладної . Одержувач при отриманні Відправлення повинен перевірити упаковку на відсутність зовнішніх пошкоджень і відповідність ваги отриманого Відправлення вагою, визначеною при його прийомі до доставки . Підпис Одержувача на накладній означає , що послуги надані Компанією належним чином.

Про факт доставки Компанія повідомляє Замовника за допомогою SMS повідомлення на номер мобільного телефону , зазначений у Заявці , або листом на електронну адресу.

4.7. У разі , якщо Замовником є ​​юридична особа , Компанія протягом 10 ( десять ) днів з моменту доставки надає Замовнику акт приймання послуг (далі - Акт) і рахунок фактуру. Замовник протягом 3 ( три ) днів зобов'язаний підписати Акт і повернути підписаний зі свого боку екземпляр Акту Компанії. Якщо протягом зазначеного строку від Замовника не надходило підписаного Акта , або мотивованих письмових заперечень від його підписання , то Акт вважається підписаним Замовником .

5. Права та обов'язки Сторін

5.1. Обовязки Підприємства:

 • надавати послуги з доставки Відправлень відповідно до чинного законодавства України, з цим Договором та Правилами ;
 • приймати до доставки погоджені з Замовником , упаковані Замовником Відправлення ;
 • забезпечувати збереження Відправлення з моменту його отримання від Відправника , до вручення Одержувачу , зазначеному в накладній , або законному представнику Одержувача. Умовою збереження вважається доставка Відправлення без порушення зовнішньої упаковки;
 • доставляти Відправлення за адресою, вказаною в накладній , відповідно до Правил у строки , узгоджені Сторонами.

5.1.1. Права Компанії:

 • не брати Відправлення, заборонені до перевезення;
 • вносити зміни в Тарифи, Правила і Договір в односторонньому порядку, повідомивши про це Замовників шляхом розміщення нових редакцій Тарифів, Правил та Договору на сторінках свого сайту в мережі Інтернет за адресою: www.velopochta.od.ua

5.2. Обов’язки замовника:

 • оплачувати послуги відповідно до умов цього Договору;
 • передавати Компанії Відправлення в непорушеною упаковці. Характер упаковки повинен відповідати характеру вмісту, умов транспортування та зберігання;
 • нести відповідальність за упаковку Відправлення, що забезпечує його цілісність і збереження при його транспортуванні і зберіганні. Нести відповідальність за наслідки неправильної внутрішньої упаковки Відправлень;
 • забезпечувати готовність Відправлення до доставки;
 • не передавати до доставки Відправлення, заборонені до перевезення;
 • власноруч заповнювати та підписувати накладну із зазначенням повних і достовірних адресних даних одержувача і відправника Відправлення з описом вмісту Відправлення;
 • нести відповідальність за правильність інформації про відправника, одержувача, вартості та утриманні Відправлення;
 • приймати послуги, надані Компанією;
 • виконувати умови цього Договору та Правил;
 • перед оформленням кожної Заявки самостійно знайомитися з усіма змінами, які могли відбутися в Правилах і Тарифах і в цьому Договорі. Якщо Замовник не згоден з умовами цього Договору та вимог, а також з вартістю послуг, то він стримається від оформлення Заявки.

5.2.1. Права Замовника

 • вимагати від Компанії надання послуг відповідно до умов цього Договору та Правил.

6.Вартість послуг і порядок оплати

6.1. Вартість послуг розраховується виходячи з діючих на момент надання послуг умов Тарифів Компанії, розміщених на сайті www.velopochta.od.ua

6.2. Замовник проводить оплату послуг в гривні у формі авансового платежу наступними способами, представленими на сайті www.velopochta.od.ua за допомогою електронного засобу платежу або з використанням платіжної картки.

6.3. Обов'язок Замовника з оплати вважається виконаним у момент надходження коштів на рахунок Компанії.

7.  Відповідальність Сторін

7.1. За невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань , Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства , цим Договором та Правилами.

7.2. У разі неналежного надання послуг Компанія несе відповідальність , передбачену Правилами , розділ « Відповідальність» .

7.3. Компанія не несе відповідальності за :

 • Втрату або пошкодження Відправлення, вміст якого заборонено до пересилання чинним законодавством України і / або Правилами.
 • Втрату, псування (пошкодження ) , недоставку Відправлення або порушення термінів доставки Відправлення, якщо такі сталися внаслідок обставин непереборної сили ( форс- мажор) , у тому числі дій влади чи державних органів , страйків , стихійних лих , військових дій , катастроф та інших обставин непереборної сили , а так само явищ природного або техногенного характеру;
 • Пошкодження вмісту Відправлення, прийнятого Одержувачем в закритому вигляді , при відсутності зовнішніх пошкоджень його упаковки і відповідно ваги Відправлення вагою, визначеною при його прийомі Одержувачем ;
 • Затримку , вилучення або знищення Відправлення або його частини в порядку , встановленому законодавством України;
 • Порушення виконання зобов'язань , які є наслідком неточної , неповної чи недостовірної інформації , зазначеної Відправником у накладній ;
 • Пошкодження Відправлень , переданих Відправником без належної упаковки або в несправній упаковці ;
 • Навмисно чи ненавмисно передані Відправником співробітнику Компанії Відправлення, заборонені до перевезення ;
 • Не повідомлення або несвоєчасне повідомлення Замовником співробітника Компанії про зміни в Замовленні;
 • Неможливість надання послуги з доставки у зв'язку з відсутністю відправника і одержувача за наданими Замовником адресами ;
 • Розтин , затримку , вилучення або знищення Відправлення або його частини на вимогу державних органів , у разі проведення останніми оперативних заходів.

7.4. Замовник несе відповідальність за упаковку Відправлення, що забезпечує його цілісність і збереження при його транспортуванні і зберіганні. Замовник несе відповідальність за наслідки неправильної внутрішньої упаковки вмісту Відправлень ( бій , поломку , деформацію , текти і т.д.).

7.5. Замовник несе відповідальність за правильність інформації про відправника, одержувача , вартості та утриманні Відправлення .

7.6. Незалежно від того чи є Замовник Замовником послуги , Відправником та / або Одержувачем Відправлення, він забезпечує виконання умов цього Договору з доставки Відправлень і несе відповідальність за дії зазначених осіб та оплату послуг Компанії.

8. Інші умови

8.1. Реєструючись на сайті Компанії та / або відправляючи Заявку Компанії Замовник погоджується на збір , обробку, зберігання і використання введених ним особистих даних (ПІБ , телефон , e - mail та ін ) відповідно до ЗУ “Про захист персональних даних” від 01.06.2010 №2297-VI

8.2. Договір набуває чинності з моменту акцепту Замовником умов оферти відповідно до п. 1.3 цієї оферти , і діє до виконання Сторонами своїх зобов'язань.

8.3. У разі виникнення розбіжностей Сторони прагнутимуть вирішити їх шляхом переговорів. При неможливості вирішити в досудовому порядку спір передається на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства.

8.4. За письмовим запитом Замовника Сторони можуть оформити цей Договір на паперовому носії з підписами обох Сторін.

8.5. У всьому , що не передбачено цим Договором , Сторони керуються чинним законодавством України.

Наши партнеры: